מהן תרופות גנריות בכלל ולבעיות זקפה בפרט?

כדורי זקפה גנריים

מהן תרופות גנריות בכלל ולבעיות זקפה בפרט?

יש שפע של תרופות בשוק, בהן גם תרופות לטיפול בבעיות הקשורות למיניות, זקפה ושפיכה מוקדמת. במשך שנים הן היו יקרות למדי, חלקן אף ניתנו רק עם מרשם רופא. הסיבה העיקרית לכך קשורה בהליך המורכב שנדרש לפיתוח תרופה חדשה, הליך שמחייב משאבים כלכליים לצד תכנון ועבודה רבה, וכן בפטנטים שהעניקו יתרון תחרותי מובהק לשחקניות הגדולות – אלה שהחזיקו למעשה בבלעדיות על פיתוח התרופות השונות. עם זאת, תרופות גנריות שינו מעט את הכללים ואפשרו לחברות שונות להציע גרסאות משלהן לבעיות המוכרות. כך ניתן למצוא היום מגוון רחב למדי של פתרונות לבעיות אימפוטנציה ואין אונות.

לפני הכול: מהן תרופות גנריות?

תרופות רבות החלו את דרכן כשהן מלוות בפטנט רשום, כזה שמונע מחברות מתחרות לפתח תרופות הנשענות על נוסחה זהה. בזמן שהפטנט עדיין בתוקף, החברה שמחזיקה בו נהנית מבלעדיות מוחלטת ובהתאם היא קובעת מחירים גבוהים למדי. אלא שעם פקיעת תוקף הפטנט יכולות גם החברות האחרות לפתח תרופות זהות. כך ניתן למצוא היום תרופות גנריות שמחליפות שמות ותיקים ומוכרים, לרבות מוקסיפן (שהוחלפה בתרופה הגנרית מוקסיוויט) או ציפרלקס (התרופה הגנרית מוכרת בשם "אסציטופלרם"). כך, גם לצורך הטיפול בבעיות אימפוטנציה ואין אונות ניתן למצוא מגוון תרופות גנריות, בהן קמגרה או טייגר קינג.

האפקטיביות של תרופה גנרית לטיפול באין אונות

תרופות גנריות שונות, ובכלל זה תרופות המיועדות לטיפול בשפיכה מוקדמת ואימפוטנציה, הן תרופות שמספקות מענה איכותי לא פחות מתרופות המקור. גם הן מסייעות בהשגת זקפה יציבה וממושכת, גם הן מונעות שפיכה מוקדמת וגם הן מעצימות את ההנאה מיחסי המין. אלו הן תרופות איכותיות שיכולות לשדרג את חיי המין ולסייע בהתמודדות עם כל אותן בעיות המשפיעות על התפקוד המיני, על ההנאה של שני הצדדים, ועל הביטחון העצמי של הגבר בפרט. כך, גם ללא המותג "ויאגרה" הן מספקות תוצאות מצוינות ומאפשרות לכל גבר ליהנות מכל היתרונות של התרופה הקלאסית והמוכרת.

תרופות גנריות ללא מרשם

היתרון השני של תרופות גנריות לטיפול בבעיות זקפה, הוא יתרון משמעותי במיוחד עבור מ שמתמודד עם הבעיות הללו אבל נבוך מכדי לומר זאת בקול: הן לא דורשות מרשם. במילים אחרות, גם אם אתם חוששים מהביקור אצל הרופא או מהצורך לפרט בדיוק מה הבעיה שעמה אתם מתמודדים, תרופות גנריות חוסכות לכם את הבעיה הזו. כך תוכלו לגשת אל החנות בלי להמתין בתור לרופא שלכם, באופן דיסקרטי לחלוטין ובזמן הנוח ביותר עבורכם, ולרכוש את התרופה שתחזיר לכם את ההנאה הגדולה שנלווית לחיי מין מלאים, סוחפים ומהנים.

תרופות גנריות זולות יותר

לבסוף, תרופות גנריות מציעות לנו עוד יתרון אחד חשוב במיוחד: הן עולות לנו הרבה פחות. למעשה, במקרים רבים ניתן לאתר תרופות שונות במחירים נמוכים משמעותית מאלה שאתם מכירים. במילים אחרות, ויאגרה גנרית או סילאיס גנרי הן שתי תרופות שחוסכות לנו את המבוכה אצל הרופא, את הזמן הדרוש לקבלת המרשם ומעל לכל הן חוסכות לנו כסף. אז במקום להתמודד עם הבושה, להימנע מיחסי מין ולוותר על אחת ההנאות הגדולות ביותר, תרופות גנריות הן פתרון מצוין שיכול להתאים גם לך.

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now Button